středa 21. srpna 2013

98 dní a hurá domů!!!

Zdravím Vás všechny opět z Anglie!

Dlouho,ale opravdu dlouho jsem nic nenapsala (myslím,že už to budou 2 měsíce) a tak je opět na čase vás uvést do mé reality. Naposledy jsem myslím psala článek o Bristolu a o tom,jak jsem strašně zamilovaná atd....no a to se všechno tzv. pos****, což je taky jeden z důvodů proč jsem byla dlouho mimo provoz :D. Teď už je to lepší a musím říct že už nechci žádnej vztah,chlapy a podobný stvoření ani vidět :D! Vždycky to končí jen zklamáním,brečením atd. a já si chci užívat! Abych teda všechny neházela do jednoho pytle,tak musím podotknout,že jedinej slušnej je můj tatínek! :D To už by asi tak stačilo a teď zase nějaký novinky.

Jako první jen napíšu, že jsem byla na 2 týdny doma v ČR a moc jsem si je opět užila. Počasí mi přálo opravdu celou dobu, pak jsem zavítala i na pár dní na nádhernou chatu kde byli naši na dovolené s celou jejich partou kterou mám mimochodem moc ráda!, takže jsem si to nemohla nechat ujít. Dámskou jízdu u mě doma a aktivity taky nesmím zapomenout, takže jsem v podstatě za těch 14 dní stihla jak kamarády,tak i rodinu:) A teď už zpět do UK.

 Nádhernej srub a ještě lepší lidi uvnitř :)! Super dovolená :)

 Vířivka a bazén :)

 Jen dětské složení :D,takže si dokážete představit kolik nás tam bylo...

 Týden v indiánském a tzv. chlastacím stylu!:D

 ♥

 To je tak když se někdo jako já trápí s chystáním chlebíčků a oni si pak objednají pizzu :D

???..toustový chléb! :D

Abych k vám byla upřímná,tak už tu melu z posledního a svým způsobem se těším na těch pár měsíců domů až si odpočinu. Jak už jste asi vyčetli z titulku,tak mi zbývá ještě dlouhých 98 dní (což bude na konci listopadu).Ano, všechny moje plány s bydlením a hledáním práce jsou v háji a tak jsem musela hledat jiné řešení jak pokračovat v životě. Tak jsem se rozhodla jet domů na konci listopadu, být doma na Vánoce, plesy, zažít snad pěknou zimu na mým milovaným snowboardu atd....no a na jaře vyrazit jako au-pair směr Španělsko nebo nejlíp do Austrálie. Každopádně mě hned v lednu čekají 3 týdny v Thajsku na který se moc těším a beru to jako moji odměnu že jsem to tu v Anglii ten rok zvládla. Potom už jen bůh ví kam mě nohy zavedou!:)                               So, let´s travel, let´s explore the world!Další věc kterou jsem už pomalu musela řešit bylo hledání nové au-pair, a tak jsem se rozhodla napsat na jednu stránku na fcb. Věděla jsem už z dřívějška,že odpovědí bude hodně,takže strach z toho, že bych za sebe nikoho nenašla jsem neměla. Uběhlo ale pár dní od napsání příspěvku a pořád nic. To už mi přišlo opravdu divný a začala jsem se bát :D...no, ale blondýna se pozná..vůbec jsem nevěděla že když rozkliknu zprávy,tak tam jsou tzv. "další", kde mě málem kleplo když jsem to otevřela :D. Hromada zpráv od holek co mají zájem o mou rodinu. Tak už mi nezbývalo nic jinýho než to všechno pročíst a vybrat ty nejlepší...ano,jsem přísná a tato rodina si zaslouží mít někoho hodnýho,slušnýho a pěknýho!..asi tak jako já :D (I´m joking :D) Do oka mi padla jedna holčina ze Španělska,které jsem všechno napsala a jelikož byla spokojená,tak si i v nejbližší době bude volat na skypu s "mámou". Budu jí držet palce ať to klapne a pak už se na ni budu těšit tady v Birminghamu. Chtěla bych tu s ní zůstat max. 2 dny a ukázat jí jak to tu chodí, tak jak to udělala i moje předchozí au-pair Ania. Když si teď na to vzpomenu,že jsem skoro před rokem byla v kůži této slečny ze Španělska, tak je mi z toho špatně. Čas opravdu letí!

Kromě všech těchto věcí jsem poprvé v Birminghamu zavítala na pořádnou párty. Vždycky jsem byla jen v Bristolu a jak to říct..ummm jen s tím mým ex :D, takže teď to byla ta pravá dámská jízda bez závazků :D. Musím říct, že velikostí tak 100x větší jak šumperská Disco 1, 4 obrovský místnosti a v každé jinej druh muziky..od house,rnb až po písničky co hrají normálně v rádiu...no prostě paráda! Takhle už jsem si dlouho neužívala a popravdě jsem to po tom všem potřebovala jak sůl. Nejvtipnější bylo,že jsme šly 3 holky a to ve složení blond,bruneta a černovláska a ještě z různých států - ČR,Lotyšsko,Rumunsko. Takže kdokoliv se nás zeptal odkud jsme,tak se smál, protože si myslel že jsme z Anglie :D Ale upřímně, hezký holky v Anglii opravdu nejsou :D with Karina and Cristina :)

 Karina ♥To by asi bylo všechno...jen asi jedna věc...ať už jdou ty děcka do školy!!!!... protože aby malej chodil spát v 1 nebo ve 2 ráno a pak vstával v 1 nebo ve 2 odpoledne je katastrofa..a abych ho budila vysavačem  je už i na mě moc! :D

BYE, SEE U SOON GUYS !
Žádné komentáře:

Okomentovat