čtvrtek 27. června 2013

BRISTOL

Krásný večer milí čtenáři !

Dlouho jsem tu nic nenapsala, takže většina z vás ani neví, co nového se mi přihodilo a která další místa jsem navštívila. Od toho jsem ale tady, tak si udělejte chviličku a přeneste se o pár kilometrů dál - za mnou do Anglie :)

   Wow..teď ani nevěřím tomu že píšu toto datum (je to vážně dlouho, co jsem psala poslední článek), ale když už jsem začala, tak 8.6. jsem se společně s Lily vydala do nádherného města Bristol. Když říkám nádherné, tak je to opravdu slabé slovo! (ale to posuďte později sami z fotek). Cesta byla super a ani ne moc dlouhá (cca 2 hodiny autobusem) a ještě ke všemu jsme měly krásně a teplo...co víc si přát :) První cesta vedla do části zvané Harbourside, ze které jsem byla vážně unešená. První pocit byl úžasný a připadala jsem si tak trošku jak v Chorvatsku na Makarské...všechny ty lodě, sluníčko, krásný baráčky a hlavně plno mladých lidí, barů a venkovních teras! 

 Harbourside


   Z Harbourside jsme se vydaly rovnou do části Clifton, kde byl naším cílem Clifton Suspension Bridge (jedna ze známých památek v Bristolu). Musím říct, že jsem se asi ještě nikdy v životě nezmohla tak strašně, jak při cestě za nějakou památkou! :D Popisovat to nemusím, postačí asi jen "do kopce, do kopce a zase do kopce :D"...nohy už mi pomalu umíraly a já taky, ale našly jsme to a to bylo hlavní ! Z mostu byl krásný výhled na Bristol a taky na úplně něco jiného :D Nevím jestli je správný tu o tom psát, protože si můžete myslet že jsem pedofil nebo bůhví co (a to přísahám že nejsem :D!). Nebudu vás napínat a řeknu co se přihodilo. Mnozí v Anglii asi nevědí, že můj foťák má velké přiblížení a tak jsem omylem vyfotila něco, co jsem nechtěla. Z jedné strany mostu byl výhled na skálu, kde jsem později z mého snímku zjistila, že se tu opaluje páreček, ale ovšem bez ničeho. Nemusím asi ani popisovat naše první reakce když jsme tohle na fotce objevily :D(fotku sem dávat ale opravdu nebudu :D)...to by bylo jen tak něco ke zlepšení nálady a teď zase o kousek dál.
   Později večer jsme se rozhodly jet do města Bath. Bohužel už se stmívalo, takže jsme toho neviděly hodně, ale i tak to bylo krásný. Z Birminghamu jsme si vezly vínečko, takže bylo na čase začít. Pokračovat asi nemusím, protože jsme asi v 11 ještě sháněly obchod, kde by se dala koupit další flaška :D V dobré náladě jsme se vrátily zpět do centra Bristolu a počkaly na našeho kamaráda u kterého jsme přespaly. Spát se nám ještě nechtělo, tak nás vzal přímo do oblasti, kterou absolutně miluji - kluby a párty ! Po cestě už mě ale přepadala únava a myslela jsem jen na spánek. To mi naštěstí moje úžasná kamarádka vymluvila a pozvala mě na drink do jednoho baru. K tomuto večeru už se víc rozepisovat nebudu, ale asi napíšu jen to, že jsme přišly po 5 ráno a v 7 vstávaly na vlak. Jely jsme do Weston super Mare na pláž, kde bylo překrásně. Sice jsme padaly únavou a to jak jsme vypadaly snad ani popsat neumím :D, ale bylo to úžasný!

 Výhled z Clifton Bridge


 Možná tam ty dva jedince objevíte pokud se trošku zadíváte :D


 opět Harbourside :)


 Přesně tady by se mi líbilo bydlet :)


 Bath :D


 BBQ v parku...to tu můžete vidět všude pokud je krásný počasí :)

 večerní Bath


 Weston super Mare


 Po dlouhé noci a 2 hodinách spánku :D

 Nejela jsem na něm a ani na něm nemířím domů..to jen pokud by opět měl někdo takovou otázku! :D
   V neděli odpoledne jsme se vydaly zpátky do reality zvané Birmingham a hurá do nového týdne.

 See u soon in the Czech Republic guys !:)

Žádné komentáře:

Okomentovat