neděle 2. prosince 2012

Crazy people

Sedím ve vlaku, koukám z okna ven a přemýšlím jak tento den asi bude vypadat. Vlak má samozřejmě zpoždění a tak si tak říkám : "Co asi ostatní budou dneska dělat? Mají také namířeno do centra na nákupy? Nebo jen jedou obdivovat krásy Birminghamu?" Jediné bylo jisté - jedou co CENTRA!...a v sobtou!! Řeknu vám, že vydat se o víkendu do centra je celkem záhul a kolem poledne už to vypadá následovně.


 
 
 
 Kolem půl 11 už na mě čekala Lily a tak vzhůru na nákupy! První cesta mířila samozřejmě do primarku :D Ne vlastně, teď lžu. První cesta byla na záchody, protože "doma" už jsem to nestihla...někdo tam hold trávil víc času a já už bych pak nestihla vlak :D...takže zpátky k tématu. Kde jsme to skončili? Ano primark. Kdybych měla spočítat lidi, kteří po městě chodili s taškou z Primarku, nespočítala bych to. Jen u vchodu do něj jsem si řekla "OMG..why? :D"..people everywhere. Ale co..no stress :D Nakoupily jsme co jsme potřebovaly a hurá si odpočinout na kafčo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Počasí dneska bylo ukázkový...moc jsme si to užily :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So nice picture and Lily! I like her..she is so kind, beautiful and friendly :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tašky pomalu větší jak my :D
 
 
 
V nákupním centru a banán, to se jen tak nevidí :D. Příště až ho potkáme, chceme fotku s banánem.
 
 
 
Jak už jsem psala, počasí nám opravdu přálo a den jsme si obě maximálně užily. Na oběd jsme si koupily v tescu sandwich a jedly je venku na sluníčku, když bylo tak krásně! Jediný co mě znepokojovalo byli....? Víte co? Je jich tady hodně a já je opravdu, ale opravdu nemůžu vystát a někdy z nich mám až infarkt :D tak jsme zvědavá kdo mi odpoví. Takže až na tuto věc, krásný zakončení dne.
   "Domů" (budu to psát v uvozovkách, protože můj domov to není :D) jsem dorazila nejvíc unavená a s pěkně namoženým kotníkem. Ano, příště už si nebudu brát na nákupy takové boty! Tak teď jen odpočívám a píšu vám další skvělé zážitky z dnešního dne s Lily !
 
 


Žádné komentáře:

Okomentovat